Fairy

Fairy-за садови лимон 450gr

МКД 65.00 МКД 55.00 МКД 10.00

додади


Fairy-за садови лимон
450грама
ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ЗА САДОВИ, ГИ ШТИТЕ РАЦЕТЕ, И ОТСТРАНУВА И НАЈТВРДОКОРНИТЕ НЕЧИСТОТИИ ОД САДОВИТЕ. СО МИРИСНА НОТА НА ЛИМОН

Шифра: 33010

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: