ФОНТАНА БОНБ.ЛЕДЕНИ КОЦКИ 194г

МКД 195.00 МКД 165.00 МКД 30.00

додади


Чоколаден десерт со 52% полнење
Состојки:
шеќер, растителни масти (палма, кокос), какао маса, декстроза, какао путер, емулгатор соја лецитин, природна арома (ментол), вкус. Чоколадото содржи мин. 48% какао .Може да содржи ореви, кикирики, млеко, глутен.

Шифра: 16684

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: