Hipp

HIPP - Kaша за бебе 190gr

МКД 82.00

додади


ОВОШНА КАША КОЈА Е ПРОИЗВЕДЕНА ОД ПРАСКА, ЗБОГАТЕНА Е СО ВИТАМИН Ц, БЕЗ ГЛУТЕН, БЕЗ ДОДАТНИ АРОМИ, БЕЗ КОНЗЕРВАНСИ, И БЕЗ ВЕШТАЧКИ БОИ, ВЛИЈАЕ НА СТОЛИЦАТА - ОМЕКНУВА.

Шифра: 13869

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: