Hipp

HIPP - Kaша за бебе 190gr

МКД 82.00

додади


ОВОШНА ОРГАНСКА КАША КОЈА Е ПРОИЗВЕДЕНА ОД СЛИВА И КРУША, ЗБОГАТЕНА Е СО ВИТАМИН Ц, БЕЗ ГЛУТЕН, БЕЗ ДОДАТНИ АРОМИ, БЕЗ КОНЗЕРВАНСИ, И БЕЗ ВЕШТАЧКИ БОИ, ВЛИЈАЕ НА СТОЛИЦАТА - ОМЕКНУВА.

Шифра: 26759

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: