Хидратон нео 10 кесички

МКД 500.00

додади


Хидратон нео 10 кесички
Hidraton Neo
Диететски додаток со вкус на портокал.
Идеален Електролит за Вашиот летен одмор. За спречување и третирање на дехидратација предизвикана од акутна дијареја, повраќање, гастроентерит и потење

Шифра: 44534

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: