Alkaloid

Good nature-Мајчина душица20/1

МКД 58.00 МКД 49.00 МКД 9.00

додади


Good nature-Мајчина душица 20/1
Пакување:30 грама(20 филтер кесички * 1.5 грама)
Традицијата за користење чај од мајчина душица датира од многу, многу одамна. Билката изобилува со етерични масла и други компоненти кои поволно дејствуваат на организмот. Чајот од мајчина душица се препорачува при проблеми со органите за варење на храната, при настинки, како средство за смирување и за добар сон. Опојниот мирис на мајчината душица и несекојдневно пријатниот вкус е нешто на што тешко можете да одолеете. Вкусете го GOOD NATURE чајот од мајчина душица, за да се уверите во тоа!

Шифра: 3195

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: