Alkaloid

Good nature-Чај Планински 20/1

МКД 63.00

додади


Good nature-Чај Планински
Пакување:40 грама(20 филтер кесички *2 грама)
Ако сакате да се почувствувате како да се наоѓате во мала планинска куќичка, седнати пред огнот во каминот и загледани во пространството пред вас, пригответе си GOOD NATURE планински чај. Ќе почувствувате смиреност и милина во душата. Чајот има исклучително пријатен мирис и вкус. Се препорачува за подобрување на апетитот, при настинка и грип, бронхитис и ангина, како и за смирување на нарушувањата на органите за варење храна. Препуштете се на уживањето во шолја добар чај!

Шифра: 3189

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: