Alkaloid

Good naturе- Шипка & хибискус

МКД 54.00

додади


Good nature-Чај Шипка & хибискус
Пакување:50 грама(20 филтер кесички *2.5 грама)
Мешавината од зрели плодови од шипка со цвет од хибискус претставува богата композиција на овошни, слатки, но и силно кисели ноти со освежителен мирис. Се препорачува за подобрување на метаболизмот, зајакнување на имунолошкиот систем и подобрување на пропустливоста на крвните садови, како и за намалување на зголемениот крвен притисок. Уживајте во освежувачкиот и природен додаток на витамини со GOOD NATURE чајот од шипка со хибискус!

Шифра: 3196

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: