Alkaloid

Good nature-Чај Шумско овошје

МКД 82.00 МКД 69.00 МКД 13.00

додади


Good tnature-Чај од Шумско овошје
Пакување:40 грама(20 филтер кесички *2 грама)
Мешавина од плодови од јаболко, круша, аронија, боровинка, шипка и цветови од хибискус и бозел. Вистинско уживање во вкусовите!

Чајот е освежителен, со слаткаст вкус, но и помалку остар, со мирис во кој се препознава изобилството на компоненти.

Се препорачува да се пие секогаш свежо приготвен, незасладен и во секое време од денот. Особено е пријатен во топлите, летни денови, послужен врз неколку коцки мраз и со додаток на неколку резeнки лимон.

GOOD NATURE чајот од шумско овошје ќе го освежи секој дел од вашето тело. Вдишете длабоко и уживајте во GOOD NATURE моментот!

Шифра: 10290

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: