Chipsy XXL-Чипс ребраст 150gr

МКД 69.00

додади


Chipsy XXL-Чипс ребраст
150грама
СОЛЕН ЧИПС ОД КОМПИР, ПАЛМИНА МАСТ И СОЛ. НЕ СОДРЖИ КОНЗЕРВАСИ И ВЕШТАЧКИ БОИ.

Шифра: 13164

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: