Chipsy Classic-Чипс 250gr

МКД 99.00 МКД 82.00 МКД 17.00

додади


Chipsy Classic-Чипс
250грама
СОЛЕН ЧИПС ОД КОМПИР, ПАЛМИНА МАСТ И СОЛ. НЕ СОДРЖИ КОНЗЕРВАСИ И ВЕШТАЧКИ БОИ.

Шифра: 11148

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: