Evropa

Evropa-Шери чоко десерт 147gr

МКД 111.00

додади


Evropa-Шери чоколаден десерт
147грама

Состојки: шеќер, какао маса, виш
на (10%), какао путер, гликозен сируп, алкохол (2%), емулгатор: соја лецитин, арома: ванилин. Чоколадата содржи какао делови: 53% мин. Може да содржи траги од млечни производи, лешник и бадем. Вишната може да содржи делови од коската
Да се чува на суво и ладно.

Шифра: 27222

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: