AFRODITA CALENDULA 50ml

МКД 185.00 МКД 155.00 МКД 30.00

додади


AFRODITA CALENDULA - Дневна крема за лице од невен направена по народна медицина и многу лековити супстанци. Екстрактот од невен ја смирува кожата, ја зајакнува нејзината природна отпорност и го стимулира процесот на регенерирање. Додадениот глицерин ја хидрира кожата и помага да се заштити од сушење.
50 милилитри

Шифра: 25387Сподели на социјалните мрежи: