AFRODITA CALENDULA NUTRI 150ml

МКД 149.00

додади


AFRODITA CALENDULA NUTRI - Универзална и хидратантна крема за заштита на лице и тело. Интезивно ја навлажнува и смирува кожата, ја стимулира нејзината регенерација и ја прави нежна, мека и еластична. Се препорачува за целото семејство.
150 милилитри

Шифра: 25390

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: