Argeta

ARGETA - Паштета Ловечка 95gr

МКД 51.00

додади


ARGETA - Паштета Ловечка.
Не содржи глутен, без конзерванси, бои и засилувачи на вкус.
95 грама

Шифра: 39453Сподели на социјалните мрежи: