Alkaloid

ASSO AZUR - Сапун 100gr

МКД 24.00

додади


ASSO AZUR - Сапун со оригинален мирис на пријатни зелени ноти кои освежуваат и релаксираат. Збогатен е со глицерин кој не дозволува сушење на кожата, со често миење на рацете.
100 грама

Шифра: 7012Сподели на социјалните мрежи: