Vitaminka

Atlantis Espresso 200gr

МКД 123.00

додади


Atlantis Espresso-Чоколадни бонбони 200грама
Брендот Атлантис постојано се унапредува и збогатува со нови вкусови со цел да ги задоволи барањата на своите верни потрошувачи. Атлантис Espresso и Macchiato претставаат одлична комбинација на квалитетно млечно чоколадо со неодолив вкус на кафе

Шифра: 44219

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: