Avaks

Avaks-Паркет и ламинат 3во1

МКД 95.00

додади


Avaks-Средство за чистење на лакиран Паркет и ламинат
3во1-Чисти ,негува и заштитува
1литар

Шифра: 19039

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: