Bako-Горчливи семки кајсија

МКД 75.00

додади


Bako-Горчливи семки од кајсија
100грама
Употреба:5-7 семки на ден како додаток во салати,јогурт,житарки и слично.

Шифра: 45998

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: