Banini

Banini TRIK Mix-Солени пецива

МКД 48.00

додади


Banini TRIK Mix-Солени пецива
300 грама
Мешавина од четири видови на солени печива: риба,риба со сусам,крекери и переци

Шифра: 14414

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: