Becutan-Омекнувач 1l

МКД 115.00 МКД 105.00 МКД 10.00

додади


Becutan-Омекнувач
1литар
Благата формулација на новиот Becutan омекнувач за алишта, збогатена со екстракт од алое вера, ги облагородува ткаенините подарувајќи им нежно чувство на свежина и мекост.
Екстрактот од алое вера го прави производот погоден и за лица со чувствителна кожа. Производот е дерматолошки тестиран.
Оваа избалансирана формула може да се користи на температура од 30 до 90°C, за машинско и рачно перење според наведениот начин на дозирање

Шифра: 35507

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: