Becutan-Пудра за деца 100g

МКД 98.00

додади


Becutan-Пудра за деца
100 грама
Го апсорбира вишокот влага и ја штити кожата од воспаленија.Активните додатоци го смируваат црвенилото и воедно ја негуваат нежната детска кожа, особено на вратот и на препоните.
производот е клинички и дерматолошки тестиран
развиен е во соработка со дерматолози и со педијатри
се препорачува и за возрасни со сува или воспалена кожа

Шифра: 3301

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: