Duel Soft Lotus-Омекнувач1.9l

МКД 179.00 МКД 169.00 МКД 10.00

додади


Duel Soft Lotus-Омекнувач
1.9литри
ОМЕКНУВАЧ КОЈ Е ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАН,СО АВТЕНТИЧЕН И ОСВЕЖИТЕЛЕН МИРИС, ГО ОЛЕСНУВА ПЕГЛАЊЕТО, НЕ ЈА ИРИТИРА КОЖАТА.

Шифра: 46500

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: