FA COOL - Гел за туш.250ml

МКД 145.00

додади


FA COOL - Гел за туширање. Освежувачки гел кој ги намалува количините на бактерии и го елиминира непријатниот мирис на целото тело, со што се задржува чувството на свежина после секое туширање. Благата формула нежно ја чисти и обновува кожата. Наменето за коса и тело.
250 милилитри

Шифра: 10891Сподели на социјалните мрежи: