FA KIDS SIRENA - Купка 250ml

МКД 109.00 МКД 105.00 МКД 4.00

додади


FA KIDS SIRENA - Купка за банање на деца. Содржи провитамин Б5, помага за расчешлување на косата, не ги надразнува очите, не содржи РН. Дерматолошки тестирано.
250 милилитри

Шифра: 27558Сподели на социјалните мрежи: