FA MUSTIC MOMENTS 500ml

МКД 219.00

додади


FA MUSTIC MOMENTS - Купка за туширање. Кожата на телото ја хидрира, ја прави нежна, мека и преку целиот ден свежа. Ја штити од пукање, иритација и сушење. Дерматолошки тестирано.
500 милилитри

Шифра: 22225Сподели на социјалните мрежи: