Fairy

Fairy-за садови лимон 800gr

МКД 93.00 МКД 85.00 МКД 8.00

додади


Fairy-Средство за садови калинка & црвен портокал
800грама
ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ЗА САДОВИ, ГИ ШТИТЕ РАЦЕТЕ, И ОТСТРАНУВА И НАЈТВРДОКОРНИТЕ НЕЧИСТОТИИ ОД САДОВИТЕ. СО МИРИСНА НОТА НА ЛИМОН

Шифра: 43993

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: