Fairy

Fairy-за садови јаболко 800gr

МКД 93.00 МКД 85.00 МКД 8.00

додади


Fairy-Средство за садови јаболко
800грама
ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ЗА САДОВИ, ГИ ШТИТЕ РАЦЕТЕ, И ОТСТРАНУВА И НАЈТВРДОКОРНИТЕ НЕЧИСТОТИИ ОД САДОВИТЕ. СО МИРИСНА НОТА НА ЈАБОЛКО

Шифра: 43991

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: