Flogo-Маст 50g

МКД 250.00

додади


Flogo-Маст
50грама
Flogo mast- се користи за намалување на воспаленија на екцематозна кожа, гнојни чирови, акни и мозолчиња, зараснати влакна и нокти, гребнатинки, чешање кај хемороидни воспаленија, отоци, изгореници, смрзнатини, убоди од инсекти, површински декубитни рани и др.

Шифра: 44551

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: