GLISS KUR TOTAL REPAIR 200ml

МКД 209.00

додади


GLISS KUR TOTAL REPAIR - Регенератор за коса кој го храни многу ошететното влакно. Регенераторот се нанесува на влажна коса и не се измива.
200 милилитри

Шифра: 18362Сподели на социјалните мрежи: