Go Nutri-Овесна каша малина

МКД 141.00

додади


Go Nutri-Овесна каша со малина,со засладувач
550 грама
Замисли си здрава овесна каша со богат вкус на малина за само 2 минути? Имај со тебе две минутно слатко и здраво инстант задоволство, без разлика дали си дома, на работа, во друштво. Само одбери Go Nutri инстант овесна каша на Виталиа и уживај во балансираниот микс од меки овесни снегулки, пченични нукулци, чоколадо со лешници или малина, засладени со Stevia или фруктоза.

Шифра: 34378

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: