Salve Natura

Salve natura-Мозаик 320gr

МКД 295.00

додади


Salve natura-Мозаик
320грама
Состав:Вода, пченица глутен,
пченкарен скроб, компир
скроб, ориз, масти од
кокос, растително масло,
зачини и ароми, гриџан,
протеин од соја, сол,
природна боја, гуаро

Шифра: 44484

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: