Salve Natura

Salve natura-Пушена 400gr

МКД 365.00

додади


Salve natura-Пушена
400грама
состав:Вода, пченица глутен,
пченкарен скроб, компир
скроб, ориз, масти од
кокос, растително масло,
зачини и ароми, гриџан,
протеин од соја, сол,
природна боја, гуаро

Шифра: 44483

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: