Salve Natura

Salve natura-Салама со пиперки

МКД 295.00

додади


Salve natura-Салама со пиперки
320грама
состав:вода, пченичен глутен,
пченкарен скроб, компир
скроб, ориз, екстракт од
природна паприка, масти
од кокос, растително
масло, зачини и ароми,
протеини од соја, сол,
природна боја

Шифра: 44486

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: