Hipp

HIPP BABYSANFT - Kупка 250ml

МКД 165.00

додади


HIPP BABYSANFT - Kупка за банање на деца. Не содржи парабен. Пенестата купка нежно ја чисти кожата на лицето и рацете на вашите деца. Не ги надразнува очите, не содржи РН. Дерматолошки тестирано.
250 милилитри

Шифра: 27631Сподели на социјалните мрежи: