ISKRA - БЛЕНДЕР РАЧЕН

МКД 999.00 МКД 899.00 МКД 100.00

додади


Iskra HB 01 Рачен стапен блендер
"Моќност: 200W (максимално)

Напон: 220-240v -50/60 Hz

2 брзини на прилагодување

Нерѓосувачки челик

Сечила од нерѓосувачки челик
Ергономична форма"

Шифра: 43776Сподели на социјалните мрежи: