ISKRA - БЛЕНДЕР РАЧЕН

МКД 1,550.00 МКД 1,299.00 МКД 251.00

додади


Iskra HB 01 S Рачен стапен блендер
"Идеален за подготовка на бебешки каши и за секаков вид на приготвување на смутиа
2 брзини,
200 W max.

Нож од нерѓосувачки челик
Ергономски дизајн

Димензии (mm): 400 x 103 x 103

Нето тежина: 0,65 kg

Бруто тежина: 0,86 kg

Jaчина 200 вати INOX"

Шифра: 43778Сподели на социјалните мрежи: