Ihtiol-kamfor-Маст 50g

МКД 170.00

додади


IHTIOL - KAMFOR mast
50грама
Ги ублажува симптомите на воспалени состојби на тетиви, зглобови и меки ткива. Ја подобрува циркулацијата и регенерација на кожата. Формулирана без парабени, вештачки бои и парфеми - со оригинален мирис и боја на камфор и ихтиол

Шифра: 44553

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: