NILA - Течен детергент 3l

МКД 289.00

додади


NILA BLACK&JEANS - Течен детергент наменет за машинско перење на црни и темни алишта. Ефикасен е за отстранување на секакви флеки од алиштата.
3 литри

Шифра: 14125Сподели на социјалните мрежи: