Ornel

Ornel babysoft-Омекнувач 1l

МКД 135.00 МКД 119.00 МКД 16.00

додади


Ornel babysoft-Омекнувач
1 литар
ОМЕКНУВАЧ КОЈ Е ЗБОГАТЕН СО МИРИСНА НОТА НА ВАНИЛА, И ДАВА НЕЖНОСТ И МЕКОСТ НА АЛИШТАТА.

Шифра: 7928

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: