PATE CLASSIC -Oрг.пашета

МКД 52.00

додади


PATE CLASSIC - Oрганска пашета класик
Како здрава алтернатива, органската паштета е приготвена од органски зеленчук.Одлична е како предјадење и како намаз од зеленчук. Може да се јаде со пити, брускети, свеж зеленчук, тортиљи чипс или крекери.

125 грама

Шифра: 39017

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: