PATE MEDITERANA-Орг.паштета

МКД 52.00

додади


PATE MEDITERANA - Органска пашета
Како здрава алтернатива, органската паштета е приготвена од органски зеленчук.Одлична е како предјадење и како намаз од зеленчук. Може да се јаде со пити, брускети, свеж зеленчук, тортиљи чипс или крекери.
125 грама

Шифра: 39019Сподели на социјалните мрежи: