PATE PIQUANT -Oрг.пашета

МКД 52.00

додади


PATE PIQUANT - Oрганска пашета
Како здрава алтернатива, органската лута паштета е приготвена од органски зеленчук кој има посебна нота на лута пиперка. Одлична е како предјадење и како намаз од зеленчук. Може да се јаде со пити, брускети, свеж зеленчук, тортиљи чипс или крекери.
125 грама

Шифра: 39018Сподели на социјалните мрежи: