Perfex

Perfex-Тоалет хартија 3сл.10/1

МКД 129.00

додади


Perfex - Тоалет хартија
Cotton like, Comfort line
3 слојна
10/1

Шифра: 45491

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: