Perwoll-Течен колор 900ml

МКД 202.00

додади


Perwoll-Течен детергент колор
900 милилитри
ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ НАМЕНЕТ СПЕЦИЈАЛНО ЗА ШАРЕНИ АЛИШТА, СО КОЈ СЕ СПРЕЧУВА БЕЛЕЊЕ НА АЛИШТАТА, ЈА ЗАДРЖУВА БОЈАТА И ГИ ОТСТРАНУВА ФЛЕКИТЕ.

Шифра: 43193

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: