ROHNSON - BLENDER

МКД 3,999.00 МКД 3,299.00 МКД 700.00

додади


Rohnson R 539 блендер + додатоци за смути (BPA free)
Стакло сад за мешање 1 литар,
450 W

Мал бокал 2x600 мл

Брзини 2 (бавно, брзо ) пулс режим
Апаратот е направен од не ’рѓосувачки челик

Лесно и брзо за подготовка на: пијалак, ладен пијалак, милкшејк, сокови

Се користи за домашна употреба

Ниво на бучава 80 децибели

Гаранција 1 година

Шифра: 43787Сподели на социјалните мрежи: