Zink vitaminska-Маст 50g

МКД 170.00

додади


Zink vitaminska-Маст
50грама
Cink-vitaminska mast
смирување на кожа со акни, осетлива кожа, декубитуси, изгореници, гребнатинки, црвенила на кожата, убоди, чешање и по интензивно сончање.

Шифра: 44552

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: